Duben 2009

Vanessa Hudgens out shopping with Nikki Reed ..

27. dubna 2009 v 18:30 | *TerezQa* |  Fashion←
Ve čtvrtek odpoledne vyrazila Vanessa Hudgens společně s herečkou Nikki Reed a její kamarádkou Sage Dill na nákupy na Melrose Avenue. Mezitím co Nikki společně se Sage okoukávaly botičky v London Boots, Vanessa zašla do Dieselu a butiku Fred Segal ..
Vanessa si vyrazila ve stylu hipiess Zato Nikki ve stylovém klobouku a pohodlném oblečení

Puberťačka-Wild Child

27. dubna 2009 v 18:22 | *TerezQa* |  Films←
Zhýralé puberťačce Poppy (Emma Roberts) z Los Angels, malé Malibu Barbie, které by šatník mohla závidět i sama Paris Hilton doteď všechno procházelo.Pro jejího otce, který zatím své zlobivé, drzé dceři vše toleroval je ale poslední kapkou, když se Poppy(Emma Roberts) vymkne z rukou party. Otec se rozhodne Poppy poslat do dívčí školy v daleké a studené Británii. Poppy samozřejmě odporuje, ale nakonec zjistí, že otce neobměkčí a že tentokrát to opravdu přehnala, nakonec nadutě sbalí své kufry Luis Vuitton a odlétá to Anglie.

Pro Poppy zde nastává tvrdý režim.Briteské studentky odsuzují pozlátkový život Malibu Barbie a už od začátku jí hází klacky pod nohy. Poppy je zoufalá,chce se nechat vyloučit, aby mohla odjet domů.V tom jí pomůžou její spolubydlící se kterými se s přátelí.Plán spočívá v tom že musí dělat všechno co je zakázané

Osud však zamíchá kartami a Poppy se zamiluje do Freddieho, fantastického syna ředitelky, který je také jediným mužem na škole a idolem všech studentek.Postupně si také začíná tvořit kolektiv kamarádek, odsraní si peroxidovou blond na svých vlasech, dokonce se dostane do školního lakrosového družstva.Nakonec zjistí, že tahle dívčí škola má v sobě mnohem víc, než se zpočátku zdálo a chce zůstat.Ovšem to změní jistá událost....

Měs e ten film osobně líbil takže doporučuju shlédnout :)
Hodnocení 8/10

Jsem unavená ___Hodně unavená...projela jsem celý Brno :D

27. dubna 2009 v 16:45 | *TerezQa*
Čabas lidi...
píšu jen krátce ..musím se učit :-/ Dneska jsem šla pro vyřízení pro rozhodnutí o přijetí či nepřijetí na střední školu :D To bylo napsaný na tom papíru není to z mé hlavy :D No takže hlásila jsem se na 2 školy a to na Charbulovu a na Eldo..na Charbulku mě nevzaly ptž jsem moc hloupá :D brali 150 uchazečů a hlásilo se tam 250 ale dala jsem si další přihlášku pro 2 kolo takže mám ještě šanci no..pak jsem letěla na střední na Eldo kam jsem musela dát zápisový lístek Eldo je placená škola tam mě vzaly :DDD to je co?? :D No pak jsem musela ještě na zubní takže dneska fofry no ...Jinak se omlouvám že nic nepřidávám :(

My to neřekneme když vy to neřeknete!

24. dubna 2009 v 16:22 | *TerezQa* |  Tokio Hotel live←
Nabídka míru pro kluky z Tokio Hotel!

Po útocích gangu stopařek proti kapele a reakci Toma na čerpací stanici se právník dívek ohlásil pravníkovi Billa (19) a Toma (19) Kaulitze.

Jeho návrh: Ten zruší udání proti Tomovi, když kapela zase stáhne oznámení proti dívkám a jiná trestní oznámení.

Manažer a producent David Jost o mírové nabídce protistrany: "To jen tehdy, pokud je zaručeno, že se stalkers už nepřiblíží k členům rodiny Billa a Toma."

To se stalo:
Kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz (19) před několika týdny vybouchl na čerpací stanici a udeřil mladou ženu (21) do obličeje poté, co tipla cigaretu o jeho auto. Potom proti rockové hvězda podala oznámení.

Žena měla patřit ke Stalker-gangu z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Afghánky na turné). Gang se měl skládat ze čtyřech dívek, které kapelu pronásledují již půl roku na každém kroku. Mladé ženy jsou většinou zakryté nebo maskované.

Stopařky pravděpoboně obláhaly také domy členů kapely. Na auta muzikantů měly házet vajíčka, psát výhružné dopisy a obtěžovat rodiny členů kapely.

___________________________________
Tss jak jsou vychcanéé :D podle mě je dobře že je už nechají napokoji ale je tu ALE...Podle mě si ty holky jen tak pokoj nedají..když to oznámení stáhnou myslím že za nějakou dobu se zase vrátí..tyhle holky by měli jít pěkně k psychyatrovi a pak si sednout pěkně do basy aspoň na chvílí! x)

Selena Gomez at the British Academy Children’s Film and Television awards ..

24. dubna 2009 v 16:08 | *TerezQa* |  Fashion←
V neděli večer se Selena Gomez objevila v Lodnýně na The British Academy Children's Film and Television awards, které se konaly v London Park Lane Hilton hotel. Přijela v nádherných květinových mini šatičkách od návrháře Matthewa Williamsona, kolekce SS'09. Doplnila je širokým tmavě modrým páskem, fialovým psaníčkem a černými 'peep-toe' botkami na podpatcích. Celý její 'look' dokončila krásným make-upem. Musím uznat, že jí to opravdu neskutečně slušelo .. ♥


Katy Perry receiving her gold record and performing in Berlin

23. dubna 2009 v 17:49 | *TerezQa* |  Fashion←
Ve středu si byla Katy Perry pro 'zlatou nahrávku' v Berlíně. Tu si zasloužila za její hit "I Kissed a Girl". Mimochodem, prohlédněte si Katy pořádně od hlavy až k patě .. ona je totiž živý důkaz toho, že pokud máte cit, tak můžete lehce kombinovat proužky s puntíky. Ale pkud takový cit nemáte, tak se do toho radši nepouštějte .. :)

Od Elisss

23. dubna 2009 v 17:40 | *TerezQa* |  Picts←
Moc pěkné děkuji

One Republic - Mercy

23. dubna 2009 v 14:05 | *TerezQa* |  Music←
Nádhera :) Jak já miluju tuhle skupinu <3

SAY, ALL I NEED

23. dubna 2009 v 13:55 | *TerezQa*
Ahojky :o)
Tak jak dneska bylo? U mě nuda ..ve škole jsem nebyla pač jsem nemocná , takže celý den ležím v postely a koukám na Televizu přesněji na MTV kde už asi po 150 opakují song Rihanna Disturbia ...takže na ten song začínám být pomalu ale jistě alergická.Tož jak mám tu dlouhou chvílí tak jsem si přečetla všechny Bravíčka co mám doma bylo jich kolem 100 :D takže to mi zabralo zhruba tak dvě hodiny.Dneska mi přišly Umělé řasy :D obědnala jsem si je na netu jedny stály jenom 60 kč takže jsem si koupila hned dvoje.Řeknu vám..je to piplačka si je nalepit :D strašný no příště mi bude muset někdo stím pomoct ptž lepidlo bylo všude jen né tam kde mělo být :D
Taky mě začíná pořádně štvát soused který pořád něco dělá na zahradě tím myslím hlavně seká ten trávník na kterým stejně hovno má :D Taky jsem si založila Facebook a jako už celkem vím jak na to :D Kdo chce tak si mě můžete přidat najdete mě přes Email : DemiTerez@seznam.cz ;)

Tom is HOT!!!

22. dubna 2009 v 18:52 | *TerezQa* |  Tokio Hotel live←
Já to věděla! Fakt!Opravdu jsem si to myslela že tohle to bude mít Tom na hlavě!Ani sem se moc nebála jak bude vypadat protože všichni víme že Tom Kaulitz je stylař!A myslím že inspiraci pochytil po Sammy Deluxe nebo Xzibi? :) Myslím že oba dva má Tom rád ..Jediné co na to můžu říct že teď Tom vypadá ještě víc sexy než obvykle! <3 moc mu to sluší! Je dobře že se nechal obarvit na černo ptž blond rasta copánky by mu moc neslušelo! *no* K tomuhle účesu se víc hodí tmavý odstín barvy. Pěkný moc pěkný Tome! ;)

Green Day - Know your enemy

22. dubna 2009 v 13:23 | *terezQa* |  Music←
Po dlouhé přestávce Green Day vydavají další nové album
tohle to je pilotní song s nového alba BreakDown! Bomba vsadím se že tohle je teď jeden z oblíbených songů Billa :D

Miley Cyruswith Brandi and Mandy

22. dubna 2009 v 12:35 | *terezQa* |  Fashion←
Sobotní odpoledne si Miley Cyrus užila s jejími nejmilejšími kamarádkami. Společně s její starší sestrou Brandi a nejlepší kamarádkou Mandy Jiroux vyrazila do North Hollywoodu do nehtového studia, kde se nechala hýčkat manikůrou a pedikůrou. Později se ještě všechny tři společně zašly najíst do blízké čínské restaurace ..
Plus má u mě za roztrhané legíny které se teď hodně nosí ale mínus má u mě za tu modrou do očí zářící kabelku o_O

Martin Solveig - One 2 3 Four

22. dubna 2009 v 10:56 | *terezQa* |  Music←
Wau, moc pěkný song! Love it! ;)

Zpráva PRO Pereze! :Suck it!

22. dubna 2009 v 10:33 | *terezQa*
Náš velice milovaný bloger Perez Hilton je naštvaný že nemá chudáček pravdu.Oh Perezi je mi tě strašně líto ! ne kecám chcípni! Nezajímáš nás! Abyste byly v obraze: Perez Hilton napsal na svůj blog o tomově incidentu s Stalkers! Napsal tam něco jako že je Tom Kaulitz bastard že je to druhý Chris Brown..Samozřejmně by si musel za prvý zjistit více informací než o tom začneš samolibě znemožňovat a urážet TH na svém ubohém blogu! Jak už ale víme delší dobu náš Perez TH už delší dobu nemůže vystat..ale popravdě co on vystát může že? :-/ Idiot!
Článek od Pereze Hiltona:
Zjistili jsme, proč Tom Kaulitz z Tokio Hotel uhodil minulý týden na benzínce v Německu do obličeje svou fanynku. Ta fanynka, co típla cigaretu o jeho auto, patří do gangu francouzských dívek - jmenují se Les Afghanes on Tour. Tyto dívky je pronásledují už šest měsíců a dokonce zaútočili na člena rodiny! Hrůzostrašné!

Není tady žádná omluva pro Tomovu agresivitu, ale ty holky se chovají jako naprosté šílenkyně. Házejí vajíčka na auta TH, píšou jim výhružné dopisy (třeba "Pozor, pozor.. Nejsme spokojené a začínáme být netrpělivé. Rozumíte nám?!", útočí na členy rodiny.

Manažer TH to potvrdil: "Člen rodiny Kaulitzů byl napaden 8. dubna. Podali jsme žalobu a teď další stížnost."

Ukončí to facka od Kaulitze královsky tím, že bude povolena legální akce proti tomuto gangu?
___________________________________
Později co začal pomlouvat a urážet Toma se od něj pustili fans TH haha :D , na to jim Perez odpověděl:
(Pro všechny fanoušky tokio hotel: vyližte si!)

No jo copak Perez nesnáším ho nemám ho ráda ne že jenom vypadá jako opice takovýhe druh lidí by měli zvlikvidovat uráží tím druh homo sapiens sapiens ;) :D :ham

Susan Boyle nový objev Velké Británie??

21. dubna 2009 v 19:27 | *terezQa* |  Others?
Video si můžete zpustit Zde
Ve světě showbyznysu platí jedno pravidlo.Jestli že chceš být úspěšnou zpěvačkou a dobít tak svět a být světově uznávaná musíš bát za prvé určitě Krásná a vypadat za každých okolnostech sexy!Co si budeme nalhávat v dnešní době je na prvním místě Vzhled a až potom se příhlíží na to jestliže člověk má talent. Paní Susan Boyle určitě není vzor krásné a za každé okolnosti sexy zpěvačka ale její talent je okouzlující.
Ze začátku se jí všichni vysmívají ..a kolik vám je proboha let? a to se chcete ve vašem věku stát hvězda teenagerů? Tohle to ale přestane když začne paní Susan zpívat.Obrovský aplaus nastane když paní Susan dozpívá.Náhle se stává miláčkem davu a všichni berou jejich slova zpět!
Kritici se také ozývají proti celému formátu. Ptají se, zda je takový okamžitý úspěch ospravedlněný a užitečný. "Jak pak můžeme od mladých lidí očekávat, že zvolí jistější cestu a léta budou cvičit na konzervatořích a v dramaťácích, když mohou zvolit tuhle zkratku ke slávě?" zeptal se v blogu Telepgraphu Rupert Christiansen.
Co si myslíte má tahle starší dáma šanci se stát Novým talentem Velké Británie??
Pro blog Terezqa93.blog.cz napsala* terezqa*

Lady GaGa in London

21. dubna 2009 v 19:06 | *terezQa* |  Fashion←
Ops, co to je? Vyrazila si tato mladá zpěvačka Lady GaGa na karneval? ..Ne takto oblečená si chodila po Londýnských čtvrtí 19.05 ..Černobílí oufit je každopádně Cool!
Myslím si že songem Diva od Beyoncé bychom mohli přirovnávat Lady GaGu její make-up je opravdu Diva :)

exotic

20. dubna 2009 v 8:56 | *terezQa* |  Make up by Mirre ←
Modell: Fanny Pettersson
Makeup: Mirre
Fotograf: Jesper Berg

Mischa Barton out at Bardot ..

19. dubna 2009 v 17:39 | *terezQa* |  Fashion←
Po docela dlouhé době se opět mladá herečka Mischa Barton ukázala na veřejnosti. Ve čtvrtek večer se vyrazila bavit do Bardot nightclubu a musím tedy říct, že mě neskutečně zklamala. Vypadala velmi bledě, pohuble a docela neupraveně (čemuž se naprosto protiřečí to, co řekla do anglického Cosmopolitanu) ..

Mischa Barton

Nespoutaná Afrika ..

19. dubna 2009 v 17:36 | *terezQa* |  Fashion←
Povolte uzdu divokým barvám, zvířecím vzorům a spontánnímu mixu etnických doplňků! Jejich žhavé vibrace vám rozproudí krev v žilách.

Módní přehlídky ..

Louis Vuitton Spring 2009 Ready-to-Wear
  • Louis Vuitton

Picty #9

19. dubna 2009 v 15:55 | *terezQa* |  Picts←