Květen 2009

Paris Hilton The amfAR Cinema Against AIDS 2009 benefit,

28. května 2009 v 19:51 | *TerezQa* |  Fashion←
Ve čtvrtek večer se Paris Hilton společně s jejím přítelem Dougem Reinhardtem zúčastnila The amfAR Cinema Against AIDS 2009 benefit, která se konala v Hotel du Cap při Cannes Film Festivalu, který stále probíhá ve Francii. Paris na tuto akci přišla v dlouhé tmavé metalické róbě z módní dílny Basila Soda, kterou navrhl pro jeho SS '09 Haute Couture kolekci. Tato róba sice Paris slušela ale mohla si klidně odpustit všechny ty šperky vypadalo by to o hodně líp.

Miley Cyrus out spending time with her mom ..

28. května 2009 v 19:45 | *TerezQa* |  Fashion←
V sobotu odpoledne vyrazila Miley Cyrus společně s její maminkou Tish na nákupy do Los Angeles. Nejprve së zašly naobědvat do Studio Cafe a poté vyrazily obhlédnout M. Fredric a Royal Dutchess butiky.Miley vsadila na čených dlouhých šatech připomínající noční košilu nebo jako kdyby se chystala jít do kostela.Teda aspoň to tak vypadalo s těmi řetízky na krku ;o)

LILY ALLEN: ZE ZPĚVAČKY MODELKOU!

28. května 2009 v 19:41 | *TerezQa* |  Rozhovory,Články

Na zpěvačku Lily Allen (24) se skutečne usmálo štěstí. Kromě toho, že vydává jeden úspěšný singl za druhým, se z ní stane dokonce i modelka. Módní maniačka totiž dostala nabídku od slavné firmy Chanel, aby se stala jejich tváří. Lily s radostí přijala. Zde je tedy další příklad toho, že žena nemusí být dva metry vysoká a štíhlá jako proutek, aby si ji takto úspěšná módní značka zvolila jako svoji novou tvář.
Britská interpretka sice nezískala pozici hlavní reklamní tváře, ale myslíme si, že spokojená může být tak, či tak. Stane se totiž tváří kolekce doplňků značky Chanel. Osobně si ji však vybral i světový návrhář Karl Lagerfeld, které své rozhodnutí zdůvodnil časopisu Marie Claire opravdu jednoduše.
" Je zábavná," uvedl.
Kromě své zpěvácké keriéry je však Lily známá i svojí posedlostí po módních vychytávkách a slabostí po kouskách právě z dílny Chanel. Bez kabelky s tímto logem se nehne snad ani na krok. Není tedy divu, že z účinkování v reklamě má skutečnou radost. Těšit se však může i na pořádný přísun nových kousků z kolekce. Samonté reklamní fotografie by však měly vzniknout již za pár dní. Allenovou nafotí samotný Lagerfeld.


TOKIO HOTEL BUDOU TENTO TÝDEN V LA

24. května 2009 v 12:54 | *TerezQa* |  Tokio Hotel live←

Jak už to tak vypadá Tokio Hotel zalezou opět do svého nahrávajícího studia v LA a budou nahrávat a dokončovat jejich dlouho očekávané další nové Album.Po incidentu s dívčím gangem které Tokio Hotel pornásledovaly bůh ví jakou dobu a ohrožovaly jejich rodiny přes veškerý stres kolem toho se TH rozhodly datum vydání posunout.Tento týden by měli TH letět do LA a pomalu dokončovat jejich už 3 album.Datum vydání alba není ještě známo ale Německé Bravo potvrdilo informaci že by mělo vyjí v záři 09.První singl by měl být pravděpodobně k poslechu koncem července.David Jost řekl, že už mají hotových 17 songů, na konci by jich mělo být tak 25.Šéfredaktor BRAVO si mohl poslechnout žhavě nové songy: "Jen tolik - wow, jaký to skvělý sound! Tolik síly, tolik nového, tak mezinárodně a nečekaně jiné. Nemá to nic společného s Durch den Monsun. Jsem úplně překvapený, jak se kapela hudebně vyvíjela a co se všechno odvážili udělat!"

NICOLE SCHERZINGER: ODCHOD Z PUSSYCAT DOLLS?

24. května 2009 v 12:43 | *TerezQa* |  Rozhovory,Články

Třicetiletá populární zpěvačka Nicole Scherzinger, která se proslavila hlavně díky zpěváckému talentu, se zřejmě rozhodla skoncovat se svojí dívčí skupinou Pussycat Dolls. Učinila své rozhodnutí tak poté, co jí na "klíně" přistála nabídka,aby se pokusila ze sebe udělat velkou hvězdu sóla. Své definitivní rozhodnutí má říci hned potom, co dokončí propagování svého nejnovějšího alba "Doll Domination".Zpěvačka začala odchod plánovat hned jak byla vypuštěna na veřejnost verze písničky "Jai Ho" pod názvem Pussycat Dolls featuring Nicole Scherzinger. Kromě toho na svém evropském turné Nicole zpívala poslední song "Hush Hush" úplně sama, zatímco ostatní děvčata stály mimo jeviště.
Americký blogger Perez Hilton uveřejnil jednu z informací o jejím plánovaném "úniku" ze skupiny."
"Velká většina lidí má dobrý důvod k tomu se domnívat, že Nicole už ve skupině není, ale pravdou je, že mezi nimi je stále, do té doby, než bude jejich "Doll Domination" éra u konce."
Mluvčí kapely se však k této spekulaci odmítl vyjádřit.Nicméně Nicole, která skupinu opustila už v minulosti, prý chce nahrávat své sólové album spolu se svým přítelem-závodníkem formule 1 Lewisem Hamiltonem.
Uvedla: " Lewis si myslí, že umí zpívat-myslím, že za to můžu tak trochu já. Zřejmě ve studiu nakonec skončíme společně. Bude to skvělé. Zná text písničky "Don't Cha" a je velkým fanoušekem naší skupiny. Takže kdybychom spolu zpívali, bylo by to opravdu zábavné."

PLAVKY NA LÉTO 2009

24. května 2009 v 12:38 | *TerezQa* |  Fashion←

__PARIS HILTON CHCE ZALOŽIT RODINU__

24. května 2009 v 12:16 | *TerezQa* |  Rozhovory,Články

Dědička hotelového impéria Paris Hilton (28) vždy ví, jak zaujmout. Buď jsou to její milenci, natáčení reality show, zajímavé styly oblékání, či dokonce pro osobu jako je ona rozumné téma týkající se dětí. Nedávno totiž přiznala, že je připravená si se svým sexy přítelem, hercem Dougem Reinhardtem (24) založit rodinu. To by však nebylo nic strhujícího, kdyby neprohlásila, že za kmotry chce samotné Beckhamovi.
Paris je údajně už teď připravená otěhotnět a za kmotry svých dětí by si přála jeden z nejslavnějších hollywoodských párů Davida (34) a Victorii Beckhamovi (35).
" Zeptám se Davida a Victorie, zda by šli za kmotry pro mé děti," tvrdí kráska.
Více než to je ale daleko zajímavější Parisin další výrok: "Chci své děti pojmenovat David a Victoria, protože ona je opravdu sexy a já chci, aby mé děti byly taky tak krásné jako je ona."
Paris a Doug si navíc se slavným fotbalistou a matkou tří děti domluvili dojemnou schůzku: " Měli jsme s nimi večeři v LA a opravdu jsme si rozuměli."
Hilton a Reinhardt spolu chodí od února letošního roku a už od té doby se nikdy nevyhýbaly jakýmkoliv příležitostem svoji lásku ukázat veřejnosti. Jejich nejnovější výlet napříč světem se konal na Filmovém Festivalu 2009 v Cannes ve Francii. Naopak v pondělí 18.dubna byli spatřeni v Hotelu Du Cap, jak si užívají jeden druhého. Nezbývá nám tedy nic jiného, než jim to přát a doufat, že se dočkáme růžové svatby.

AySel & Arash - Always

21. května 2009 v 12:04 | *terezQa* |  Music←

Blugirl Beachwear 2009

19. května 2009 v 16:25 | *terezQa* |  Fashion←
Svěží letní kampaň ke kolekci plavek pro značku Blugirl nafotila mladá modelka Marlena Szoka v krásných růžových plavečkách a veselých doplňcích ..


Paris Hilton at the promotional event ..

19. května 2009 v 16:23 | *terezQa* |  Fashion←
V pátek dopoledne se Paris Hilton zúčastnila propagace druhé řady její úspěšné televizní reality show s názvem "Paris Hilton's My New BFF", která se konala Cannes. Paris zvolila lehké letní zelené šaty ale účes moc nevychytala

Paris Hilton

Avatary (by Evule)

19. května 2009 v 16:16 | *terezQa* |  Picts←
141516
181920
Je jich hodně proto klikněte na "Celý článek"

Tak zní nové songy

19. května 2009 v 16:11 | *terezQa* |  Tokio Hotel live←
Tajné: Tak zní nové songy
Psst! V září konečně vyjde toužebně očekávané album Tokio Hotel. BRAVO si teď mohlo poslechnout žhavě nové songy. Mega tajná předpremiéra. Nic se nesmí prozradit. Šéfredaktor Brava Tom Junkersdorf: "Jen tolik - wow, jaký to skvělý sound! Tolik síly, tolik nového, tak mezinárodně a nečekaně jiné. Nemá to nic společného s Durch den Monsun. Jsem úplně překvapený, jak se kapela hudebně vyvíjela a co se všechno odvážili udělat!"

Kim Petras

16. května 2009 v 15:13 | *terezQa* |  Others?
Zpěvačka Kim
, která se narodila jako Tim, je v Německu známá tím, že začala brát hormony na změnu pohlaví již ve dvanácti letech.V listopadu, po šestnáctých narozeninách, jí byla dokončena chirurgická změna pohlaví.
Doktor Bernd Meyenburg, který vede psychiatrickou ambulanci pro děti a dospívající mládež s poruchami identity ve Frankfurtu, říká: "Jen málo psychiatrů má zkušenosti s transsexuály.Rodiny většinou putují od jednoho psychiatra k druhému."
"Vždy jsem byl proti operativní změně pohlaví u dětí. Ale když jsem viděl, jak je jeden z mých pacientů šťastný a jak se skvěle adaptoval po chirurgickém zásahu, uvědomil jsem si, že v některých případech to je správné rozhodnutí. A Kim je jedním z těch případů. Vždycky věděla, co chce."
Kim sama má jasno.Operace podle ní vše změnila. "Je to tak. A už se nemůžu dočkat, až si obléknu své nové plavky a půjdu si zaplavat. Jako jiná osoba. Musela jsem čekat až do šestnácti, protože teprve v tomhle věku mi mohli operaci legálně provést."
V Německu se takové operace obvykle dělají až zletilým, tedy osobám starším osmnácti let, ale Kim dokázala přesvědčil lékaře již ve 12 letech, že mužské tělo pro ni jednoduše není. Ve čtrnácti už byla na úřadech zapsaná jako dívka, což ji proslavilo.
"Co vím, tak Kim je nejmladší člověk na světě, který podstoupil chirurgickou změnu pohlaví. Podle německých zákonů musí dva psychiatři potvrdit, že dítě je opravdu transsexuál a potřebuje změnu. Když se tak stane, je nejlepší začít co nejdříve."
"Lidé většinou nemají pro transsexuály pochopení, většinou protože si neumějí představit, co prožívají. Představte si, že muži najednou začnou růst prsa, nebo naopak ženě vousy, což je naprostý opak toho, čím se cítí. A takhle Kim a lidé jako ona prožívají pubertu."
"Nejsou to šílenci bo mentálně postižení, oni jsou jednoduše uvězněni ve špatném těle. Proto je nelepší pomoci jim co nejdříve a zmínit tak trauma, které postihne je i jejich rodinu," dodal na závěr.
Vloni Kim nazpívala u Joyce Records svůj první singl Last Forever, který se stal hitem na YouTube. V září, jen pár týdnů před závěrečnou operací, kdy se definitivně proměnila z muže na ženu, vydala svůj první veřejně prodejný singl Fade Away.
Kim říká: "Ptají se mě, jestli se teď cítím jako žena. Pravdou je, že jsem se vždy cítila jako žena. Jen jsem skončila ve špatném těle."
"Měla jsem problémy, protože jsem nemohla nosit upnuté věci, ale teď si můžu na sebe vzít, co chci. Těším se, až ukážu svou figuru. Doteď jsem se vždy cítila nepohodlně," dodala s tím, že konečně může jít bez obav do dámských sprch či šaten.
Za dívku se Kim, která studuje na módní návrhářku, začala označovat již ve dvou letech. Její otec Lutz přiznává: "Než jsem to akceptoval, trvalo mi to mnohem déle než mé ženě, ale Kim je velmi přesvědčivá dívka. Ví, co chce a jak toho dosáhnout."

Kim Petras-Time

16. května 2009 v 14:02
Zřejmně tuto 16 slečnu asi všichni znáte.Chtěla jsem ji sem přidal už dřív ale jaksi jsem na to zapoměla , takže článek o Kim Petras co byla dříve kluk napíšu hned ;)
Miluju její písničky :)

Victoria Beckham revealing her new Emporio Armani Women’s Underwear campaign ..

13. května 2009 v 18:13 | *TerezQa* |  Fashion←
Včera odpoledne uvedla Victoria Beckham její novou kolekci spodního prádla značky Emporio Armani v Macy's Herald Square v New York City. Na tuto propagační akci přišla Victoria v tmavém sáčku a botičkách na podpatcích od již zmiňované luxusní značky Emporio Armani, ty doplnila blýskavými legínami, nejspíš z její vlastní kolekce ..


Sexy sexy :o)

10. května 2009 v 12:17 | *TerezQa* |  Tokio Hotel live←
Oni byly na Beyonce!! Já jsem na ni byla taky akorát v Praze!! Sakraa :D Neva ale fakt úžasnej koncert Beyonce má úžasný hlas takže se ani nedivím kluci si to prostě nemohly odpustit tam nejít :D Ale ten Tom! Ten je úplně jiný! To je strašná změna! Ale změna k lepšímu..to určitě! A Bill? No comment tomu sluší vždycky všechno! :)
_Bigger_


Tell Me Something I Don't Know

9. května 2009 v 18:40 | *terezQa*
Ahojky =)
Takže si shrneme celý týden , ptž jsem si až teď všimla že jsem nic nenapsala. Terezka má problém ...jde o jednoho kluka :D já tak strašně nesnáším takový ty strašně vlezlí kluky!Opravdu mě strašně deptá když se člověk sotva přihlásí na ICQ a už mu tam bliká 30 zpráv.Jako tohle to mě fakt dokáže naštvat a takhle to je asi už týden ..ten kluk mě jednou zabije!Naštěstí bydlí daleko takže nevím co si o tom slibuje...že ho udělám po netu? Tss jako fakt měl takový návrhy na mě :DD Takže jako asi půjde hned do ignorace! Proč já mám takovou smůlu na ty kluky? Pokaždý si mě všímají jenom ti neschopní sprominutím magoři! Ach joo :( Nic v pátek jsem byla v kině na prvním 3D hororu Krvavý valentýn!!! A jako bomba! určitě na to jděte! Sice to je od 18 ale nás tam úplně v pohodě pustily :) Fakt doporučuju! Dnes koukám z nudy na horory :D a na filmy už jsem jich zkoukla před 20 to víte ta nuda mě zabíjí :D všechny filmy čekuju na www.kinotip.cz takže kdyby se někdo nudil tak ...´=)

Picty #8

8. května 2009 v 15:17 | *TerezQa* |  Picts←