Září 2009

Ach ty letní summer party

19. září 2009 v 14:43 | *TerezQa*
Strašně toho lituju že sem nakonec s tím borcem na ty záchodky nešla :DD ne dělám si prdel :D ale tak nic by se nestalo.Letní úlety přece k létu patří ,ale já na to moc ani enjsem na flirtování ano to jo :D ale vyspat se s někým na záchodech to není nic pro mě :D:)
Když tak koukám na ty fotky z léta strašně moc mi chybí to moře,party,vyspávání do oběda :D a teĎ musím pěkně vstávat už o 5 %) :(

Apologize....

19. září 2009 v 14:30 | *TerezQa*
Čabas lidi:)
Strašně moc se vám chci omluvit že sem nic nepřidávám , bohužel ale začla škola a já nastoupila do prváku na střední školu do úplně jiného prostředí mezi cizí lidi tak se tak trochu vzpamatovávám v té škole.:D Jinak se mi tam líbí! Lidi taky užasní! :) Hlavně Verunka a Kačenka! :)<3 Škola velká jako kráva :D má 8 pater! %) No hrůza naštěstí jsme v 1 patře takže pohoda :)

Praxe :D
Já a Katuš :D

Bill Kaulitz 3.9 2009 in NRJ RADIO -Paris

6. září 2009 v 14:46 | *TerezQa* |  Fashion←
v Úterý 3.9 navštívili Tokio Hotel NRJ Radio aby mohli udělat rozhovor o svém comebacu a novém dlouho očekávaném albu Humanoid které má vyjít 2.10.2009.Fortman skupiny Bill Kaulitz dorazil do rádia v červených skotských kalhotech s vysokým sedem a kalhoty sladil s velkou kovovou sponou u pásku a černými kšandami.Samozdřejmě černá kožená bunda nemůže chybět a velký řetěz kolem krku dodává rockoví styl zpěváka.
hodnocení 8/10

Audrina Patridge at the 2009 Teen Choice Awards ..

6. září 2009 v 14:34 | *TerezQa* |  Fashion←
Včera večer Audrina Patridge oblékla krásné fialové šatičky návrháře Zuhaira Murada, sladila je s koženým fialovým psaníčkem, doplnila nádhernými korálkováými šperky, obula až příliš výrazné lodičky a vyrazila do Gibson Amphitheatre v Universal City, kde se konalo předávání 2009 Teen Choice Awards. Musím říct, že její outfit se mi opravdu moc líbil, bohužel až na ty tyrkysové botky. Myslím, že by udělala lépe, kdyby je zvolila v nahém odstínu ..
souce:Fashion-girl.blog.cz

Tokio Hotel - Automatic Official videoclip

6. září 2009 v 14:31 | *TerezQa* |  Tokio Hotel live←
Bohužel TH zakázali vkládání nového klipu Automatic do blogů tak sem dávám jenom odkaz na video a na stažení :) Jinak to video je fakt pěkný akorát by se mi líbilo místo těch robotů Bill a nějaká Holka :)