Duben 2010

*Te Amo*

20. dubna 2010 v 14:54 | *TerezQa* |  Tokio Hotel live←
*♥♥♥♥♥♥♥*
terezqa93.blog.cz

23:45 & 5ivesta Family - Я Буду /Ja Budu

20. dubna 2010 v 14:42 | *TerezQa* |  Music←
Trochu ruštiny neuškodí :D ale tenhle song je fakt parádní :)

*No Limit*

20. dubna 2010 v 14:39 | *TerezQa*
Nějak dneska vůbec nestíhám,chtěla jsem udělat tolik věcí zajít na kosmetiku,ke kadeřnici k mé nejlepší Kamarádce GuCcii♥ Ale nakonec jsem zůstala doma pod hromadou papírů na zkoušky :/. Ta škola mě jednou opravdu zabije.A to dneska máme třídní schůzky ..naštěstí se nemusím obávat naši jsou v práci takže nejdou...jen doufám že jim třídní nebude volat :D/ nebylo by to dvakrát milé. A co se týče doučování z Angličtiny...seru!:D nemám na toho dědka dneska náladu.Budu hezky doma poslouchat mojí RIHANNA♥ Přemýšlím že udělám trošičku "Veselejší" desing na mém blogu.uvidíme :) A co náš nový baráček? Má se skvěle xD opravdu už bude hotový asi kolem července se budem stěhovat *yahoo* :)) Konečně budu žít opravdu jako v pohádce)) jak sladké .. Pořád ale musím myslet na koncert TH který je sice už dáávno pryč ale pořád si ho promítám před sebou jak tam stáál a usmíval se!oooch..chci to zpátky sakraaa děckáá :D řekni te jim aŤ zase co nejdřív přijedou od té doby co jsem je viděla naživo tak mám nutkání je znovu a znovu vidět! je to jako droga..a asi už chápu ty bláznivé faninky co jsou všude...i když je to sobecké ale chápu je..bohužel já si budu muset počkat až znovu zavítají do česka :/ ..a to bude bůh ví kdy xD :/ debilni Francie!.D

terezqa93
*Má maličkost..právě jsem vylezla ze sprchy hahah :P*

Emma Roberts na LV &Teen Vogue

20. dubna 2010 v 12:48 | *TerezQa93* |  Fashion←
Herečka Emma Roberts (18) je v poslední době také zcela zaneprázdněná. Nedávno jsme si říkali, že natočila nový film, kde si střihla roli ve filmu se světoznámými herci a herečkami, který se jmenuje "Na Sv. Valentýna". Jsem zcela zvědavá, jaký bude a určitě to neponechám náhodě a musím ho shlédnout. Na jednom blogu jsem četla článek o fashionistech. A řekla bych, že Emma fashionista sice není, ale líbí se mi její styl a půvab.

terezqa93.blog.cz

Kylie Bisutti na dovolené v Las Vegas

20. dubna 2010 v 12:41 | *TerezQa93* |  Fashion←
Krásná modelka světově proslulé značky spodního prádla Victoria's Secret Kylie Bisutti (19) se  ukázala u bazénu před svým hotelem v Las Vegas A jako profesionálka samozřejmě nezapoměla ani zapózovat, zdejším novinářům a paparazzi ukázala kromě dokonalé tváře a krásných plavek i úžasnou postavu, kterou si podle modelčiných slov sama tvrdě vydřela. Není ale divu, každý kdo by se chtěl stát Victoria's Secret andílkem musí tvrdě dřít a jakmile se naskytne taková příležitost - proč se jí nechytnout, že? Sama Kylie vítězství údajně vůbec nečekala a samotnou soutěž a casting mezi tisíce dívkami prý brala jako tu nejlepší zkušenost v jejím životě.
terezqa93.blog.cz
terezqa93.blog.cz

Rihanna na propagaci své nové desky Rated R

4. dubna 2010 v 16:25 | *terezQa* |  Fashion←
Rihanna vydala nedávno své třetí album které nazvala Rated R.Fanoušci se tam můžou těšit na další koncerty nabité Rihanninou energii a sexepilem :) Jestli se ale tato nejžádanější zpěvačka ukáže i v Česku ..těžko říct.Na jejím Novém albu Rated R najdete pecky jako je:Rusia Rulette,Rude Boy,Hard..apod. :) Rolling Stones dal jejímu novému albu 4 z 5 hvězdiček a řekl o Rihanně : "Mohu to charakterizovat : Existuje žena krev a mlíko, která má velký hlas a vypadá jako modelka."

Megan Fox For Emporio Armani Underwear Spring Summer 2010 Ad Campaign

4. dubna 2010 v 16:17 | *terezQa* |  Fashion←
Armani si tentorkát místo páru Backhamovích vybrali nynější sexbombu,herečku Megan Fox a nejlépe placeného fotbalového hráče Christiana Ronalda...

Miley Cyrus at the Jingle Bell Ball ..

4. dubna 2010 v 16:11 | *terezQa* |  Fashion←
V pátek večer se mladá zpěvačka Miley Cyrus ukázala v londýnské O2 Areně na charitativní akci s názvem Jingle Bell Ball.
terezqa93

Omlouvám se-Jsem Zpět =)

4. dubna 2010 v 16:06 | *terezQa*
Omlouvám se za nepřidávání novinek ,fotek a podobně.Budu se to snažit napravit :) Vaše TerezQa
terezqa93