Květen 2010

Bill Kaulitz 21.5.2010 Oberhausen - Comet 2010

25. května 2010 v 21:11 | *TerezQa* |  Fashion←
Po 15. udělovala  televizní stanice VIVA jejich hudební ceny Comet, po jedenácté se Tokio Hotel započítali k vítězům. Teenie-kapela byla v Oberhausenu vyznamenána jako nejlpepší Liveact.
Teenie kapela Tokio Hotel si v pátek užívala jedenáctou cenu Comet. Čtyři mladí muži získali v Oberhausenu tuto cenu jako nejlepší Liveact. Tím tak pokračují v rekordní výhře hudebních cen, které hudební stanice Viva udělovala již po 15. Bill měl na sobě oufit který se mi moc líbil mikinu od  Dior Homme. Která mu moc slušela :)
terezqa93.blog.cz
terezqa93.blog.cz

*I'm Awesome*

25. května 2010 v 20:47 | *TerezQa*
Ahoj Bobešové :)
Dnes byla škola docela v pohodě , dá se říct.Měli jsme na devátou a druhou hodinu jsme měli supl takže hodina - nic nedělání :D a potom tělák který byl taky v pohodě takže bych tam vlastně dnes ani nemusela chodit.Jako docela mě to počasí štve protože je to tak že chvíly je pěkně a potom začně úplný průtrž mračen a začne pršet.Včera jsem zmokla tak že jsem měla kaluže ve svích balerýnkác ha tričko s mikinou jsem mohla ždímat! :D hrůůza jestli s tohodle počasí neonemocním tak jsem dobrá!
Dnes jsem měla nápady na nehtíky a napadl mi takový veselejší nápad použila jsem modrou zelenou a světle růžovou všechny barvy v přírodních odstínech takže to působí letně i když to venku moc nevypadá :/
terezqa93.blog.cz*Líbí se vám? :) *


Jinak jsem dnes byla venku se svou Gučinkou (Linda Lina Gucci) a hráli jsem tenis bohužel se nám nějakým nedopatřením podařilo rozbít tátovo okno od garáže :D :/ *hupss* Ještě to neví ale až se to dozví tak mě přetrhne :D  Jinak se těším na sobotu na ohňostroje na přehradě! Tentokrát půjdu s Verčou minulí týden jsem byla s Katkou a klukama katka se mi ztatila ve křoví s mím kamarádem :D a já se tam seznámila s moc fajn....klukem :) Bohužel nevím jeho jméno..moc alkoholu nemůžu si vzpomenout :D:) Zatím se mějte  puss :-*

Get Far The Radio

23. května 2010 v 18:19 | *TerezQa* |  Music←

terezqa93.blog.cz
* nádherný song <3 *

2night I’m not the same girl, same girl

23. května 2010 v 18:11 | *TerezQa*
terezqa93.blog.cz
* Ticho slyším přicházet změnu :-) *

Christina Aguilera: OUT magazine

23. května 2010 v 18:03 | *TerezQa* |  Fashion←
Christina Aguilera nafotila obálku Out magazine trochu ve stylu lady Gaga,Xtina na fotkách vystihuje její rebelskou a velice sexy povahu.Extravagance nadevše tento shot se Xtine povedl :) koukněte samy ..
terezqa93.blog.cz

terezqa93.blog.cz
terezqa93.blog.cz
terezqa93.blog.cz