Červen 2010

* Řetízek *

3. června 2010 v 15:40 | *TerezQa*
 Viděla jsem tento krásný náhrdelník s 3 křížky různé velikosti na webu minulý týden a nemohla jsem si pomoc, musela jsem si ho koupit!Vlastně je docela podobný řetízku co měl B.K. na svém turné ohh *happy* Inspirace? Ano tento krásný kříž který BK nosil k jeho krásné zelenomodré košili! I like it a lot! Líbí se mi a hodně!

* Kesha- Animal *

3. června 2010 v 15:34 | *TerezQa* |  Music←
* lalala..moc krásnej song *

* Prší,prší jen se leje a už nás to pěkně se**:) *

3. června 2010 v 15:31 | *TerezQa*

Ahoj Blog. :)
Jak se dnes máte? Já celkem dobře,, počasí se pomalu lepší ale pořád to není ono.Přece jenom Červen má vypadat trocho jinak ne? A za všechno může islámská sopka :D Jestli takhle hnusně bude i přes prázdky tak jako parada no :/.Už chci teplíčko , sluníčko , koupáníčko.Ve středu jsem byla na ohňostrojech na přehradě a šla jsem se podívat i do Tee Pee kde to zase žilo :) I když počasí nejprve vypadalo že bude pršet celej den večer nekapla ani kapka!Takže se ohńostroje opět povedli!
Po asi dvou hodinové návštěvě Tee Pee jsme dorazili za Gučinou která pořádala oslavu narozenin jeji sestřenice Kamilky takže jsem to tam pořádně rozjeli :) byla moc skvělá atmosféra a děkuju že jsem se mohla zůčastnit! v pátek chystáme griloačku takže se opět moc těším vám všem přeju příjemný víkend ;-)