Březen 2012

Asymetrické střihy 2012

2. března 2012 v 22:19 | Tess |  Dámské účesy
Preferujete krátké asymetrické střihy?Tak právě pro vás tu mám nejnovější novinky ;)
Tyto účesy patří mezi moje nejoblíbenější , Je čas abyste si osvěžili váš nudný účes a vyzkoušeli na svých hlavinkách zase něco nového ;) Nejprve se ale poraďte s vašim kadeřníkem aby vám pomohl vytvořit účes , který dokonale bude ladit vašemu obličeji a osobnosti.Tady máte pár obrázků jako inspiraci ;)

Vlasové doplňky pro jaro 2012

2. března 2012 v 22:11 Dámské účesy
Jednou z největších výhod vlasových doplňků je to, že vám pomůže dokonale proniknout i svůj nudný účes. Stačí mít krásnou čelenku a získate poměrně působivý vzhled.Čelenky jsou také ideální pro vaše špatné dny. Pokud nemáte představu,jak si vytvořit svoji čelenku či doplňek do vlasů mám pro vás pár inspiraci :)


Pánské účesy 2012

2. března 2012 v 22:03 | Tess
Pánové Rádi experimentujete s vašemi vlasy jak byste co nejlépe zdůraznili váš stylový vzhled?Rádi jdete s modou a potrpíte si na vašich vlasech? Skvěle! Právě pro vás tu mám NEJMÓDNĚJŠÍ účesy pro muže pro rok 2012 ;) Následujícími pánskými učesy si vytvoříte nádherný look na různých příležitostech.
Jděte do toho! :)

Jaro 2012 barvy na vlasy

2. března 2012 v 21:56 | Tess |  Dámské účesy
Jste unavení z vašeho nudného a prostěho vzhledu? A se podívat na nejnovější trendy v barvení vlasů pro Jaro 2012? Připravte se na to vymanit se z barevné jednotvárnosti.
Můžete Čerpat inspiraci z těchto trendů jara 2012, barva vlasů , které vám pomohou vypadat více atraktivní a krásná. Vyberte si barvu, která dokonale vyhovuje vašemu typu pleti a osobnosti.

Dlouhé účesy pro rok 2012

2. března 2012 v 21:48 | Tess |  Dámské účesy
Dobře,nedodala jsem vám dost odvahy aby jste své dlouho vlasy ostříhali na krátko? Nevadí :o)
V každým případě se ale zbavte vaši žehličky na vlasy,té už taky dáávno odzvonilo.Přestaňte každé ráno žehlit své vlasy jak praštění a vyměntě žehličku na vlasy raději za kulmu.Protože vlny prostě letí ;)


Krátké účesy 2012

2. března 2012 v 21:44 | Tess
Zapomeňte na dlouhé,nudné neupravené vlasy.Dobám hippiess už dáávno odzvonilo a dodejte si odvahu a zkuste něco blááznivéého :)) Vaše vlasy prahnou po změně !! Podívejte se blíže na následující obrázky a vemte si inspiraci s nejvíce sexy a nejstylovější krátkých střihů pro rok 2012 Buťe IN! :o)

Krátké účesy 2012 Mikáda

2. března 2012 v 21:39 | Tess |  Dámské účesy
Výběr krátký účes může být nejkratší a nejlepší způsob, jak se dostat příliš elegantní a ultra glam vzhled pro každou příležitost. Krátké plodiny fungují skvělepokud chcete vytvořit příliš okouzlující a působivý vzhled obou náhodných a formálních příležitostech. Co se týče krátkých účesů Bob, jsou spíše trendy v letošním roce a jsou také poměrně populární mezi nejstylovější celebrit. Většina osobností nosit tento účes, protože je považuje za příliš glam a moderní na rok 2012. Můžete vidět takové stylové celebritami nosit tento účes jako Katy Perry, Cameron Diaz, které jsou považovány za skutečné módy.